Anioły i zimna porcelana

Anioły stróże i Anioły Opiekunowie

To idealny prezent dla dzieci, dorosłych, dla każdego; 
z okazji świąt, urodzin, wesela, zdania egzaminu, ciąży, narodzin, chrztu, rocznicy; 
podziękowania i pamiątki.
Anioły stróże są całkowicie personalizowane pod zamawiającego tzn. że to wy wybieracie sobie kolorystykę, cechy aniołka, dodatki jakie będzie miał i to od was zależy jak będzie wyglądał.
Anioły można oczywiście zamawiać także dla różnych zawodów np.:
Strażaka, policjanta, pielęgniarki, nauczyciela, muzyka, górnika, stolarza, mechanika, fryzjerki, weterynarza itp.
Każdy aniołek jest wykonany z zimnej porcelany - masy bardziej wytrzymałej i lżejszej niż masa solna. Aniołki mają średnio ok 20 cm wysokości i wszystkie są do zawieszenia. Oczywiście na specjalne życzenie mogę zrobić aniołka większego lub mniejszego np. malutkie aniołki jako podziękowania dla gości. Można także zamówić aniołki parki. Wszystkie anioły zapakowane są w folię, można od razu podarować je komuś w prezencie.
Zamówienie zależy tylko od waszej i mojej wyobraźni.
Anioły Opiekunowie są większe, bardziej anielskie, nadają się na każdą okazję.W delikatnych barwach pastelowych roztaczają wokół aurę spokoju. Będą eleganckim, niespotykanym podarunkiem dla każdego. 
Pamiętajcie tylko, że anioły to 100% ręczna robota i potrzebuję na wykonanie każdego aniołka ok. 1,5 tyg. Więc prosiłabym o tzw. nie zamawianie na ostatnią chwilę.


Podziękowania dla gości, tabliczki pamiątkowe

Małe, urocze ręcznie wykonane podziękowania dla gości to wspaniały pomysł aby wyrazić wdzięczność za wspólnie przeżyte chwile, zarazem są także trwałą pamiątką ważnego dla was wydarzenia.
Podziękowania można zamawiać na każdą okazję np. chrzciny, ślub, rocznice i jubileusze, wieczory panieńskie i kawalerskie itp., wszystkie oczywiście wykonywane w 100% ręcznie z zimnej porcelany i malowane profesjonalnymi farbami akrylowymi. Projekt podziękowania całkowicie podporządkowany pod zamawiającego

Kontaktować się ze mną można na Facebook.com/DruArtzMarzeniami lub druart@10g.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw komentarz